Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Osieku

Wyszukaj w serwisie

Strona główna

Menu podmiotowe

Praca w GOPS

Informację udostępniono: 07.03.2013 21:14
Ostatnia aktualizacja: 01.08.2014 07:47

7 marca 2014

OGŁOSZENIE O NABORZE NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE - postępowanie zakończone.

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Osieku ul. Wyzwolenia 2 83-221 Osiek
ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze: Podinspektora

Treść ogłoszenia o naborze na wolne stanowisko urzędnicze (pdf)

      Opis stanowiska pracy

      Kwestionariusz personalny kandydata
      Oświadczenia

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne (dodano 3.04.2014)
Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu rekrutacji (rozmowa kwalifikacyjna)
(dodano 16.04.2014)

Ogłoszenie o wynikach naboru (dodano 29.04.2014)

Ogłoszenie zdjęte 29.07.2014

1 sierpnia 2013

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Osieku zaprasza do składania aplikacji na:
świadczenie usług asystenta rodziny.
Przedmiotowe usługi będą realizowane w ramach umowy cywilnoprawnej (art. 750 KC, równoznaczna z umową zlecenia) w wymiarze 10 godzin tygodniowo.
Aplikacje mogą składać osoby spełniające wymagania zawarte w art. 12 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 roku o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (tj. Dz. U. z 2013 roku, poz.135).
Treść ogłoszenia (pdf)

7 marca 2013

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Osieku zaprasza do składania aplikacji na:
Przedmiotowe usługi będą realizowane w ramach  umowy cywilnoprawnej (art. 750 KC, równoznaczna z umową zlecenia) w wymiarze 10 godzin tygodniowo.

Wprowadził(a):
Dariusz Dąbrowski